Ucuz uçak bileti nasıl alınır

Son dakika uçuşları nasıl skorlanır

 

Son dakikaya seyahat etmek heyecan verici olabilir. Lakin sizlerinde bildiği gibi son dakikaya bıraktığınız uçuşlar normal fiyatların daima daha yüksek ve pahalı olduğunu biliyorsunuz.  Rutini sallamak, hayatına biraz kendiliğindenlik enjekte etmek için harika bir yol ve ne zaman ve nereye gittiğine bağlı olarak büyük tasarruf potansiyeli veren firmamızda sizlere herzaman son dakika fırsatları sunmaktadır. Diğer birçok durumda, en az önceden bildirmek üzere bir yere seyahat etmek zorunda kalabilirsiniz, sizi başka seçenek bırakmadan bırakabilirsiniz. İster bir hevesle seyahat edebiliyor olun, ister bir yere bir bilet kapmak istersiniz (Tabii ucuzucakbiletin.com’da harika bir uçuş bulduktan sonra ) önceden planlama lüksüne sahip değildiniz, işte nasıl gideceğiniz Rezervasyon hakkında – ve ideal tasarruf – bir sonraki son dakika uçuş unuzda.

Tarih ve konumla esnek olun

Cüzdan dostu bir son dakika uçuşu almak gerçekten seyahat tarihleri ​​konusunda ne kadar esnek olduğunuzu gösteriyor. Ne kadar çok tarih kombinasyonu arayabilirseniz, son dakika ücretini çok iyi değerlendirebilirsiniz. Sabit tarihler kutuya girebilir ve muhtemelen daha fazla harcama yapmanız gerekebilir. Aynı yer için de geçerli. Birden fazla varış noktasına uçuş araması yalnızca son dakikaya uygun iyi bir uçuş fırsatına katılma olasılığınızı artırır. Tarihler açısından, sezon dışı dönemlerinde hedeflere seyahat etmeyi de düşünün. Örneğin, Paris ucuz uçak bileti beynine sahipseniz , Ekim’de bir son dakika uçuşu aramak, Temmuz ayını aramaktan çok daha ucuza mal olacak.

İstediğiniz için rezervasyon yapın, gerek yok

Bir son dakika uçuş rezervasyonunu gelince sen yokken bunu yapmak en iyisidir sahip bir yerde olmak değil, sadece istediğiniz yere gitmek. Taştan yapılmış bir şey için son dakikaya bir uçuş rezervasyonu yaptırmayı beklemek (katılmanız gereken bir konferans, bir arkadaşınızın düğünü) sıfır esnekliğe sahip olmanız ve muhtemelen istediğinizden daha fazla harcama yapmanız anlamına gelir. Belirli bir zamanda bir yerde olmanız gereken durumlarda önceden rezervasyon yapmak en iyisidir.